Ofis Tel: 0216 494 50 40
Cep Tel: 0552 600 02 24

Adres: Varyap Plaza Uygar Sokak & Barış Sk. No:61 Ofis 225 - 34903 Esenyalı Pendik/İstanbul

Sprey Poliüretan Köpük

SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK  TANITIM VİDEOSU  :  ÖZDİLOĞLU YALITIM

Sprey Poliüretan Köpük

Özdiloğlu Yalıtım firması olarak sizlere başta sprey poliüretan köpük hizmetinin yanı sıra sprey polyurea kaplama, ısı yalıtım, su yalıtım ve ses yalıtım konularında profesyonel hizmet sunmaktadır. Bizlere ulaşmak için +90 552 600 02 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine aynı numara ile WhatsApp üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Sprey Poliüretan Köpük

Sprey Poliüretan Köpük Yalıtım

Yalıtım seçenekleri arasında en çok tercih edilen ve en kaliteli ürün olan sprey poliüretan köpük ile istenilen her bölgeye yalıtım yapılabilir. Özellikle mekanların çatı bölgesinde sprey poliüretan köpük yalıtım tercih edilirken fabrika veya evlerin diğer bölümlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Randevu sistemi ile çalışan firmamıza +90 552 600 02 24 numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilir veya yine aynı numara üzerinden WhatsApp ile de iletişime geçebilirsiniz. Bu sistem ile yalıtımın birçok alanından aynı anda yararlanmış olabilirsiniz. Isı yalıtım ve ses yalıtım konularında da hiçbir emek sarf etmeden sprey poliüretan ile kaplanan alanların hepsinde maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

Sprey Poliüretan Köpük İletişim

Özdiloğlu Yalıtım Sprey Poliüretan Köpük hizmetinden yararlanmak için bizleri şimdi +90 552 600 02 24 numaralı telefondan arayın. Uzman kadrosu ve uygun fiyat garantisiyle hizmet almak için bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

 

Poliüretan Sprey

Poliüretan Sprey Köpük Nedir ?
Poliüretan sprey köpük uygulama yüzeyine yüksek basınçlı sprey köpük makinesi vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletimi değeri saye-sinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir.

Poliüretan Sprey köpük tek malzeme ve tek uygulama ile (formül ve projeye bağlı olarak) 3-4 yalıtım malzemesinin (ısı yalıtımı ürünleri, hava bariyerleri, buhar geciktiricileri, sızdırmazlık ürünleri) yerini alabilir.

Püskürtme poliüretan köpük uygulaması hızlı ve zahmetsizdir. Günde 500-1,500 m² alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar.

Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre malzemenin uygulama alanına nakliyesi ve depolanmasından, işçilik maliyetlerinden, zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir.


Sprey poliüretan köpük çevre dostudur; elektrik enerjisi, doğalgaz enerjisi ve fosil yakıt tüketimini azaltarak enerji tasarrufuna ve iklimi korumaya yardımcı olur.

Sprey poliüretan köpük uygulaması ile ısı köprülerini ortadan kaldıran püskürtme poliüretan geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar! Ama, poliüretan sprey köpük yalıtımını seçmek için daha çok neden vardır.

Sprey poliüretan köpük uygulaması, kesintisiz yalıtım ve daha düşük ısı iletkenlik katsayısı özelliği ile daha iyi yalıtım yapılmasına olanak sağlar.

Sprey poliüretan uygulama alanına özel mobil araç içerisinde ek bir nakliye ödenmeden ulaştırılır. Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı poliüretan köpük malzemesi 75 metrelik ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile poliüretan köpük uygulama yüzeyine sprey olarak uygulanır.

 


Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha az personel ile daha fazla alanın yalıtımına olanak sağlar. Sprey PoliüretanKöpük mobil izolasyon aracı ile günde 5001.500 m² alanın yalıtım uygulaması gerçekleştirilir.

Sprey poliüretan köpük diğer yalıtım malzemelerine göre daha dayanıklı olduğu için uzun süreli performans sağlar. Çok güçlü baskı dayanımına sahip olduğu için yaya trafiğine açık teras ve garaj uygulamalarında benzersizdir. Üzerinde yüründüğünde esneme ve ses yapmaz, su ile temasında bozulmaz.

Poliüretan Sprey Köpük Nasıl uygulanır ?
Poliüretan Sprey deneyimli uygulama ekibimiz tarafından yüksek basınçlı poliüretan püskürtme özel tabanca sistemi ile püskürtülerek uygulanır. Makinelerimiz tamamen mobil mobil cihazlarımızla taşınmaktadır. Gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra, malzemenin püskürtülmesi ortalama kalınlığa göre başlar.


İlk önce püskürtme ile poliüretan köpüğü, yüzeye yapışmayı etkinleştirmek için astar olarak atılır. Sıvı durumda, püskürtülen malzeme yüzeye% 100 yapıştırılır.

Yapışmak için herhangi bir ilave yapıştırıcıya ihtiyaç yoktur.Arzulanan kalınlık nedir, poliüretan köpüğü katlara püskürtülür, son tüketir. 2-3 saniye gibi kısa bir sürede kendi hacminin yaklaşık 30-40 katına ulaşır ve poliüretan köpük oluşumu gerçekleşir. Poliüretan Köpük de tamamlanmış ve dönüşüm tamamlanmıştır.

 

Sprey Poliüretan Uygulandıktan Sonra
Poliüretan köpük uygulandıktan sonra, köpükler ilave edilirse, 24 saat boyunca olgunlaştırılması ve içinde reaksiyon meydana gelmesi yararlıdır. 750-1000 m2 / gün uygulama kapasitesi bulunmaktadır.Poliüretan Sprey Köpük Yalıtım Uygulama gezici mobil araçlarımıza yerinde imalat esasına dayalı olarak uygulanmaktadır.


Makine ekipmanlarımız 380 Wolt elektrik ile çalışmaktadır.Deneyimli mesleki sertifika ve ustalık belgelerine sahip uygulama ekibimiz tarafından yüksek basınçlı poliüretan köpük püskürtme makineleriyle tabanca vasıtasıyla uygulanacak alana püskürtülerek uygulanır.

Püskürtme işleminden sonra kısa sürede reaksiyona giren iki bileşen son halini alarak kendi hacminin yaklaşık 35 – 40 katına çıkararak köpük şeklini alır.Uygulamada talep edilen kalınlık ne kadar ise üzerine katlar üstüne sıkılarak son şekle gelir.

Uygulamanın üzerinde gezilecek ise yada üzerine ek bir işlem yapılacak ise tam olarak reaksiyonun bitirebilmesi için 24 saat beklenmesinde fayda vardır.

 

Sprey Poliüretan Köpük Özellikleri
Sudan etkilenmez çözünme olmaz
Yapışma ve mekanik sabitleme gerekmeden uygulanan yüzeye yapışır
Havanın , suyun , tozun ve böceklerin geçmesini önler
Uygulanan yüzeyi Küf ve korazyona karşı korur, boyaya zarar vermez.
Betonarme yapılar , atermit ,oluklu mukavva ,ahşap alanlara mükemmel yapışır dayanıklılık sağlar
Uygulanan yüzeyi fiziksel çarpmalara karşı korur , güçlendirir.
Yatay ve Dikey zeminlere uygulanabilir , üzerinde yürünülebilir.
Sıvı olarak uygulandığından boşluk olmaz ısı kaybını önler
İşçilik ve zamandan tasarruf sağlar.
Sürekli Isı ve Su izolasyonu sağlar
Uzun yıllar dayanıklıdır , sorunsuz ısı izolasyonu sağlar.
Basınçlı poliüretan makinesiyle hızlı uygulanır ve kurur.
Ek bağlantı yeri yoktur tek başına uygulanır.
Nem ve mantar oluşumunu önler
Tüm yüzeyi kaplar
Bakteri barındırmaz
Kötü koku yapmaz
Alev almaz
İşçilik garantilidir.
Asit , baz , tuz kimyasal ortamlara dayanıklıdır
Poliüretan Sprey Köpük Uygulama Alanları
Bina ve temel perdelerinde
Soğuk hava depolarında
Oda zeminlerinde
Hayvansal barınaklarda
Dış cephe yalıtımı
OSB altı ters tavan
Atermit çatı
Tank ve boru hatlarında
Trapez saç altı
Mantar çiftliklerinde
Açık teraslarda

 

İLETİŞİM

OFİS TEL: 0216 494 50 40 CEP TEL: 0552 600 02 24

WHATSAPP

Son Yazılar

ŞEHİT EREN BÜLBÜL PARKI – ÜSKÜDAR BELEDİYESİ – PARK HAVUZ ÇALIŞMASI
Polyurea Kaplama & Polyurea Zemin izolasyon ve Yalıtım
Polyurea Çatı izolasyonu
Poliüretan & Polyurea Sprey Temel İzolasyonu
Poliüretan Sprey Açık Teras İzolasyonu
Poliüretan Sprey Çatı İzolasyon
Poliüretan Köpük Fiyatları
Polyurea Sprey
Poliüretan Sprey

Fiyat Teklifi Almak İstermisiniz?

Whatsapp üzerinden hemen iletişime geçerek, en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz..

WHATSAPP