SPREY POLİÜRETAN ISI YALITIMDA KESİN ÇÖZÜM!
Evlerin, binaların ve çatıların ısı yalıtımı için uygulanan sprey poliüretan köpük düşük ağırlıklı ve kaliteli bir malzemedir. Köpük formunda uygulanan araç-gereç bütün alanı kaplayacak şekildedir ve herhangi bir alanda da rahatça kullanılabilir. Evlerin en büyük sorunu ısınmasıdır. Sabit sıcaklık için harcanan enerjinin azaltılmasında büyük rol oynamaktadır.

Bu mevzuda en profesyonel hizmeti sizlere firma ekibimizle sunmaktayız. Sizleri de her daim memnun etmek bizim hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır.Sizler de hemen yetkili ekip üyelerimiz ile iletişime geçerek, en kaliteli hizmetlerimizden anında faydalanabilir, nitelikli işleyişimizi bir ömür kullanma olanağına haiz olabilirsiniz.

OFİS TEL: 0216 494 50 40
CEP TEL : 0552 600 02 24

SPREY POLİÜRETAN PAHALI MIDIR?
İnşaat alanında yalıtım için kullanılan en kaliteli ve en müessir malzeme sayesinde çok iyi bir yalıtım kazanacaksınız. Bu sayede edeceğiniz tutum ödeyeceğiniz miktara her türlü değecektir. Sprey köpükmalzemesi ve işçiliğinin fiyatı siz değerli ziyaretçilerimizin edeceği kârın yanında hiçbir şey değildir. Çok az bir miktar masraf ile büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Titiz emek harcama ekibimiz tatbik sırasında da sizleri başka hiçbir masrafa sokmayacaktır. Hava şartlarından etkilenmeyen ve herhangi bir pislik geçirmeyen yalıtım malzememiz bu özellikleri sayesinde çok uzun ömürlüdür. Böyle uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürüne bakılırsa pahalı olmayan bir üründür.

SPREY POLİÜRETAN NASIL UYGULANIR?
Sprey poliüretan ergonomik ve pak uygulaması ile evinizde yada kullandığınız başka bir yerde hiç bir zarar vermeden üstün bir yalıtım kazanmanızı sağlamaktadır. İlk formunda sıvı olan poliüretan basıncı uygulama sayesinde tüm yüzeyi kaplayacak şekilde uygulanır. Daha spesifik bir şekilde anlatmak gerekirse şöyle uyguluyoruz.

Ambalajında bir gün süresince bekletilmiş malzeme açılır ve benzeşik bir kıvama gelene kadar karıştırılır.
Ana poliüretan malzemesinin yanına yalıtım malzemesi eklenmiş olur.
Uygulamanın yapılacağı alan temizlenir ve tüm emniyet önlemleri alınır.
Uygulama daha sonra sıvı halden direkt katı hale geçen yalıtım malzemesi kuruyana kadar sudan uzak tutulur.

SPREY POLİÜRETAN ÇATI YALITIMI
Çatı yalıtımı işinde sıkça kullanılan inşaat malzemesi olan sprey poliüretan, uzun ömürlü bir özelliğe haizdir. Püskürtülerek işlemi yapılan sprey poliüretan, asla mikrop geçirmez özelliği ile de bilinen bir malzemedir ve son aşama dayanıklıdır.Binaların çatı ve teras bölümlerinde izolasyon için kullanılan sprey poliüretan, en kaliteli malzemedir ve işlemi çok basittir. Mevsimlerin zorlu şartları için yapılan çatı yalıtımı işleminde bu malzemeyi kullanarak bizler, sizlere bu mevzuda en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sağladığımız bu hizmette evinizin ısı yalıtımını kusursuz bir şekilde uyguluyor ve siz müşterilerimizi bu konuda memnun ediyoruz. Sizler de çatı yalıtımı yardımıyla kışları aşırı soğuma yada yazları aşırı ısınma benzer biçimde sorunların anında önüne geçebilir, nitelikli hizmetlerimizden en üstün kapsamda faydalanabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN TERAS YALITIMI
İzolasyon işleminde kullanılan en kaliteli malzemelerden olan sprey poliüretan, müessir özellikleri ile daima tercih sebebidir. Uzun seneler dayanıklı kalan ve evinizin sıcaklık seviyesini dengeleyen bu araç-gereç ile yalıtım işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu hizmeti elde eden firma olarak sizlere sprey poliüretan ile en üst düzeyde rahatlığı yaşamanızı sağlıyor ve kaliteyi keşfetmenize imkan tanıyoruz.

Çatı ve teras yalıtımı işinde kullanılan en kaliteli araç-gereç olan sprey poliüretan köpük ile ayrıca enerjiden de tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Soğuk havayı geçirmeyen en etkili yalıtım malzemesi sprey poliüretan deneyimi için firmamızdan hizmet alarak sizde enerjiden tasarruf edebilir, bu konuda en kaliteli işlemi uygulatabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN ÖZEL TESİS YALITIMI
Sprey Poliüretan, izolasyon işleminde kullanılan en kaliteli malzemedir ve çoğu zaman çatı kısımlarında uygulanmaktadır. Çatı köpüğü olarak da bilinen bu inşaat malzemesi, mevsim şartları için fazlaca etken özelliklere sahiptir. Yalnızca teras veya çatı kısmında değil evin diğer bölgelerinde de kullanılan bu malzemenin asla soğuk geçirmeyen özelliği de bulunmaktadır.

Sprey poliüretan ile izolasyon hizmeti sunan şirket olarak uzman kadromuzla kusursuz bir muamele uygulamakta ve bu mevzuda siz müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmaktayız. Bununla beraber çatı ve terasta uyguladığımız sprey poliüretan ile yalıtımı ek olarak evin bina boşluğu, kazan dairesi kısımlarında da kullanıyoruz. Özel tesis yalıtımı hizmetini de sunan firmamızla iletişime geçerek sizde en kaliteli ısı yalıtımı hizmetini alabilir, evinizin ömür kalitesini arttırabilirsiniz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek sprey poliüretan köpük ile alakalı en ayrıntılı bilgilere erişme fırsatını elde edebilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN YAPIDA NERELERE UYGULANIR?
Sıkça tercih edilen kaliteli yalıtım malzemesi poliüretan köpük sprey birçok yüzeyde ve birçok alanda kullanılabilmektedir. Herhangi bir hava koşulundan, sudan ve pislikten etkilenmemesi yardımıyla çeşitli yüzeylerde kullanılabilmektedir. Sadece duvar ve zemin değil aynı zamanda çatıda da kullanılabilen bir üründür.

Uzun ömürlü olması yardımıyla de oldukca kullanışlı ve müessir bir malzemedir. Soğuk hava depoları gibi soğuk kalması istenen yada saunalar benzer biçimde sıcak kalması istenen yerlerde de kullanılabilir. Çünkü poliüretan malzememiz bu benzer biçimde etkenlerden etkilenmemektedir. Aynı zamanda su yalıtımı da sağladığı için uzun soluklu kullanıma uygundur. Pek çok alanda sıkça kullanılmakta, kullanıldığı her alanda da üstün hizmetler sunarak, kullanıcılarına faal bir işlevsellik sunmaktadır. Sizler de köpük sprey dünyasını keşfederek yalıtıma farklı bir perspektif kazandırabilirsiniz.

POLİÜRETAN KULLANIM ALANLARI
Poliüretan her alana ahenkli olması ve inşaatta yer edinen yatay yada düşey zemin fark etmeksizin her alana uygulanabiliyor olası avantajıyla sıkça tercih edilen bir sıcaklık yalıtım aracıdır. Bu özel ısı izolasyon malzemesi olan poliüretanın çoğunlukla tercih edilmiş olduğu tatbik alanları ise şöyle sıralanabilir:

– Evlerin veya herhangi bir binanın en üst seviyesinde bulunan çatı arası, çatı ve teraslara
– Yapının en alt seviyesinde bulunan bodrumlara ve yine alt seviyelerde yer edinen garajlara
– Yapıların dış cephede yer alan tüm alanlarına
– Yapıların iç kısmında yer edinen bütün yatay ve dikey yapıların tamamına
– Köşe dolgularına
– Mantolama ve iç cephede yer edinen bütün alanlara
– Ters tavan benzer biçimde yer edinen özel yapılara
– Özel olarak tesis edilmiş soğutucu dengenin sağlanması amacıyla soğuk hava depolarına
– Isıl dengenin sağlanması amacıyla inşa edilmiş yada hali hazırda inşa ediliyor olan yüksek ısının kaybını engellemek amacıyla kurulan firmalara uygulanabilir.

SPREY POLİÜRETANIN FAYDALARI NELERDİR?
Sprey poliüretan geniz bir zeminde uygulaması en rahat ve kısa devam eden izolasyon malzemesidir. Çok geniş yüzeylerde bile kullanılabilen bu ürün yardımıyla fazlaca büyük tasarruflar edebilirsiniz. Aynı zamanda ısınmak için harcadığınız enerji de minimuma düşecektir. Yazın da oldukca sıcaklarda evinizin klima ile serinletilmesi oldukça uzun sürüyor olabilir. Bu problemi da en rahat şekilde çözebilmeniz için poliüretan en müsait malzemedir. Kullanışlı bir malzeme olması yardımıyla de hiçbir su geçirgenliği olmamaktadır.

Bu sayede çok uzun süreli olarak da kullanabilirsiniz. Temiz ekibimiz yardımıyla evinizde herhangi bir hasar olmayacaktır bu sayede ek masraflara da girmenize hiç bir halde gerek kalmayacaktır. Uygulama öncesinde de çok yer kaplamamaktadır ve tatbik sonrasında hacim olarak genişlemesi yardımıyla de bununla birlikte bir destekleyici rolü de bulundurmaktadır. Her açıdan değerlendirildiğinde sprey poliüretan köpük üstün bir hizmet sunmaktadır.

SPREY POLİÜRETAN HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?
Poliüretan, muhtelif kimyasal organik bağların bütünleşmesi sonucu oluşan süngerimsi bir polimerdir. Poliüretan sünger yapısına fazlaca benzediği için aynı zamanda sprey köpük olarak da günlük yaşantımızın bir parçası olmuştur. Genellikle yaşantımızın meçhul büyük yönünü kapsayan poliüretan inşaat malzemelerinin temel yapıtaşını oluşturur.

Poliüretanı Alman bilim adamı Otto Bayer 1937 yılına bu icadıyla damga vurmuştur. Daha sonraları dio ve dizosiyanat bileşiminden oluşan poliüretanı 1950’lerin ortalarında iki kimyager arkadaş sentezlemeyi başarmıştır. Bugünlerde ise değişen teknolojinin de desteğiyle kullanım oranı gün geçtikçe artmaktadır.

SPREY POLİÜRETAN HER ALANDA!
Poliüretan sprey köpüğün yararları mevsimlere gore değişkenlik göstermezken yılın her günü rahatlıkla kullanılabilir. Sprey köpüğün çevre ve enerji dostu, her türlü zemine rahatlıkla uygulanabilir, ısı yalıtımı mevzusunda gösterdiği büyük başarısı sayesinde oda ısısını koruyabilen, uygulandıktan sonra ise yıllarca huzurlu ve temiz biçimde kullanabilir, faturalarınıza yansıyan büyük sayıları unutabilirsiniz. Altan izolasyon olarak poliüretan sprey köpüğün faydalarını sizlere dürüstçe aktarıyor, profesyonelce işçiliğimiz sayesinde sizlere kaliteli bir ömür sunuyoruz.

Firmamız güvenilir kadrosuyla poliüretan sprey köpüğü pak işçilikle birçok alanda kullanılır. En fazla oranı inşaat sektörü alırken onu takip eden nakliye sektörü, mobilya, tekstil, pabuç ve terlik şeklinde daha birçok alanda uygulanıyor. Bilinmeyen ve hatta işitmediğimiz poliüretan giysilerimizde dahi kullanımı var. Soğuk hava depolarında, çatı ve duvarlardaki ısı yalıtımı, ses ve su yalıtımıyla da poliüretan Sprey Köpük firmamız eşliğinde sizlere en iyi hizmetini gösteriyor.

SPREY POLİÜRETAN ISI YALITIMI
Yalıtımın en etkin, hızlı ve tasarruflu tarafını gerçekleştiren poliüretan sprey köpüğün sıcaklık yalıtımı evinizde yaz mevsiminde soğuk bir ortam, kış mevsiminde ise sıcak bir ortam sağlıyor. Firmamız sizlere en konforlu ortam ve ömür standartları sunuyor. Isı yalıtımı çatılara, teraslara veya duvarlara uygulanmak suretiyle iç ve dış kısım olarak ayrılıyor. Titiz ve sağlam bir çalışmayla dışarıdaki soğuk havanın içeriye gelmesini engelliyor ve ısıyı koruma dibine alıyor. Firmamızın mükemmel ekibiyle Isı Yalıtım konusunda yıllara dayanan tecrübesiyle sizler de deneyimlemek istemez misiniz?

SPREY POLİÜRETAN SU YALITIMI
Kış aylarında çatınızdan su damlıyor yada rutubet geçiren bir tabaka gibi oluşturulmuş bir mekânda oturuyorsanız ve bundan son derece rahatsızsanız firmamız sorununuzu kökten çözümleyebilir. Özellikle kış aylarında kar, yağmur gibi hava şartlarından ötürü nem payı artıyor ve duvarlarda fena görüntüye sebep oluyor. Su yalıtımı rutubet oranını içine hapsediyor ve konforlu yaşam standartlarına haiz olabiliyorsunuz. Kaliteli bir izolasyon sayesinde su yalıtımını gerçekleştirerek her türlü hava şartında da dayanıklı bir yapıyı oluşturuyor.

SPREY POLİÜRETAN SES YALITIMI
Şehirdeki boğucu havanın içinde yükselen gürültülü ses kirliliğini her gün duymak insan psikolojisini kötü yönde etkisinde bırakır. Ofisinizde veya odanızda sessiz bir ortama sahip olmak ve iç huzurunuzu sağlamak istiyorsanız ilk önce öteki odadaki sesleri engellemek amacıyla duvarlarınıza Sprey poliüretan köpük ses yalıtımı yaptırmalısınız. İşte bu noktada firmamız sizlere kulak veriyor ve ses yalıtımı konusunda evlerinize neşe, rahatlık, sessizlik sağlıyor.

SPREY POLİÜRETAN İLE ENERJİ TASARRUFU
Sprey poliüretan köpük sıcaklık yalıtımında evlerdeki oda ısısını koruyarak ve dışarıdan gelen soğuk havayı engellediği için, su yalıtımında kötü hava şartlarındaki çatılardaki rutubet miktarını engelliği için, ses yalıtımında ise gürültüyü engelliği için büyük miktarda enerji tasarrufu sağlar. Dayanıklı ve kuvvetli yapıştırıcı, yanmaz özellikleri de Sprey poliüretan köpüğü tercih etmemizin sebepleri arasında yer alıyor. Altan izolasyon eşliğinde siz müşterilerimizin memnuniyetini üst derecede tutarak poliüretan sprey köpüğü dikkatlice uygulayarak hem enerji tasarrufu sağlıyor, bununla beraber ömür kalitenizi arttırıyoruz.

Sizlere en üstün niteliklere sahip, üstün firmamız ile en etkili hizmetleri sunuyor, yalıtım dünyasına oldukca değişik bir perspektif kazanmanıza imkan tanıyoruz. Poliüretan sprey köpük dünyasında en zirvede olan firma olarak sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Hemen poliüretan uygulamaları için firmamız ile iletişime geçebilir, en nitelikli hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz. Sizlere ustalaşmış kadromuz eşliğinde, en iyi hizmetler sunmaktan haysiyet ve saadet duymaktayız.

HEMEN FİRMAMIZ İLE İLETİŞİME GEÇİN
Çok hafif olması sayesinde de her insanın kolaylıkla taşıyabileceği bir üründür. Bütün bu özellikleri ile fazlaca kullanışlı bir ürün olan sprey poliüretan köpük ürününden en kısa müddette yararlanmak istiyorsanız sizle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz. İletişim ekibimiz sizlere destek olmak için beklemektedirler. Bu yaşam kolaylaştıran ve kolay uygulanabilen üründen yararlanmak için derhal bize ulaşın.

OFİS TEL: 0216 494 50 40
CEP TEL : 0552 600 02 24

ADRES: içmeler mahallesi 100 yıl caddesi 86b Tuzla/istanbul

Hemen Teklif AL

Fiyat Teklifi Almak için hemen whatsapp ile iletişim kurabilirsiniz.

WHATSAPP

Son Yazılar

Sprey Poliüretan Köpük Uygulaması – Çatı Köpük Yalıtımı
ŞEHİT EREN BÜLBÜL PARKI – ÜSKÜDAR BELEDİYESİ – PARK HAVUZ ÇALIŞMASI
Polyurea Kaplama & Polyurea Zemin izolasyon ve Yalıtım
Polyurea Çatı izolasyonu
Poliüretan & Polyurea Sprey Temel İzolasyonu
Poliüretan Sprey Açık Teras İzolasyonu
Poliüretan Sprey Çatı İzolasyon
Poliüretan Köpük Fiyatları
Polyurea Sprey
Poliüretan Sprey

İletişim Bilgileri

Adres: Tuzla içmeler mahallesi 100 yıl caddesi 86b Tuzla/istanbulOfis Tel: 0216 494 50 40 Cep Tel: 0552 600 02 24 ozdilogluyalitim@gmail.com

TELEFON ARA
fix my speakerfix my spekaer